February 26, 2024

Byť jedlom, módou biggie a ďalšími…

, že je jedlá, móda biggie a ďalšie…
06/11/2018, zverejnil Alanic Global
“Joey nezdieľa jedlo!” Joey Tribbiani, hoci fiktívna postava, významne definovala dôležitosť potravín pre nás viac ako 10 rokov v populárnej situačnej komédii „Priatelia“. Prinútil nás porozumieť, niekedy jemným spôsobom a niekedy očividne, že pizza, sendviče a lasagnes nás môžu potešiť. Vyznával svoju lásku k ananásu s vášňou sotva vnímanou.

Aj keď je nevyhnutnosť, jedlo sa v týchto dňoch stalo viac. Súvisí s vášňou. Ak niektorí venujú svoje zručnosti, ktoré vytvárajú najvýraznejšie jedlá, potom sú ľudia ako my, ktorí zožranú pochúťky nehanebne. Ak dokonale vyhovujete obom kritériám, potom si prečítajte, pretože pre vás je veľa prekvapení.
Restaurant: Váš sen s definíciou
Všetci snívame o vlastníctve miesta, ktoré by mnohým z nás pomohlo žiť sen. Otvorenie reštaurácie môže byť rušnou úlohou. Od prípravy menu zalievania úst až po najímanie ľudí, aby slúžili hladujúcim zákazníkom, to môže byť náročné. Reštaurácie však nie sú len o kŕmení ľudí, ale aj o atmosfére. Na to by ste potrebovali perfektné vybavenie na vyzdobenie miesta a obliekanie čašníkov a čašníčky, ktoré by sa primerane spájali s leitmotifom. Takže ak hľadáte začlenenie svojich osobných nápadov do oddelení potravín aj odevov, výrobcovia odevov pri súkromných značkách vám môžu pomôcť vytvoriť dokonalé návrhy pre vašu odbyt, ktorá by odrážala vaše vnútorné ja, čo môže byť skutočne na nezaplatenie.

Tematické myšlienky
Nápady sú voľne tečúce ako molekuly. Môžu byť kdekoľvek a všade. Potrebujete len závodiť svoj mozog a hlavne počúvať svoje srdce, aby ste našli správny koncept, v ktorom chcete navrhnúť miesto. Keďže témy vysoko inšpirované hlavnými trhákami, ako je hra o tróny, Harry Potter a kamaráti sú mimoriadne bežné, môžete ísť za niečo rovnako účinné ako Star Wars alebo Lord of the Rings. Trochu superhrdinového jedenia by nebolo také, že by bol nápad. Alebo možno môžete ísť na malú super darebákovú kaviareň, ak cítite, že vaša zlomyseľná strana hrá tvrdo. Takže si vyberte opatrne a nechajte magický tok.
Obliekanie
Ako už bolo spomenuté, všetky tematické reštaurácie vyžadujú prostredie motivované predmetom. Okrem spotrebičov a príslušenstva, ktoré potrebujete na doplnenie dekorácie, by sa odevy čašníkov a čašníčky mali úplne spojiť s témou. To by si vyžadovalo, aby ste vytvorili širokú škálu oblečenia. Ale nevystrašte sa rovnako rýchlo! Výrobcovia odevov súkromných značiek vám môžu pomôcť v tomto oddelení začlenením ich kompetencie s vašou víziou. Musíte si len sadnúť a poskytnúť svoje najlepšie nápady, ktoré sa dajú použiť na prispôsobenie a vytvorenie štítku iba pre vás.

Akonáhle sa vyriešite v sekcii oblečenia, budete pripravení prekvapiť zákazníkov luxusnými jedlami a modrými sartoriálnymi, aby ste na ne zanechali maximálny vplyv.

Značky:
odev
Výrobcovia odevov zo súkromných štítkov
odev
Výrobcovia odevov zo súkromných štítkov

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published.