Ručný make -up je nový vzor pre milovníkov make -upu

v poriadku, takže ste verili, že ruky sú určené iba na varenie, používanie tetovaní a zdobených šperkov? Zlatíčko, teraz, keď sme v 21. storočí, vzory už nebudú jednoduché a nudné, akokoľvek vzrušujúce, inovatívne a inovatívne. Napríklad, presne koľko z vás počula o uši make -upu, ktorý je novým vzorom, ktorý rýchlo doháňa módy.
[Prečítajte si viac: Trend make -upu uší]

Teraz je ručný make -up jedným z ďalších trendov, ktoré zvyšuje obočie pre číre novosť, ktorú vám prináša ruky. Najprv to môže byť fascinujúci, avšak keď uvidíte obrázky nižšie kreslenie neuveriteľne vyzerajúcich očí na ruky, s dokonalým tieňovaním, ako aj zvýraznením v rohu očí, objavíte, že na vás vyrastá.

Z tohto dôvodu máte prvú požiadavku nakresliť oko na ruku. Potom s ním dodržujte nanesením očných liniek aj tieňa. Pamätajte, že vaša interpretácia očí je rovnako ako vy, ako aj vy, ako vy, neexistujú žiadne obmedzenia vašej tvorivej diskrečnej právomoci. Áno, môžete experimentovať so všetkými druhmi vzorov, ako sú trblietky, rezané záhyby, ako aj okrídlené očné linky, aby ste zosilnili vzhľad.

Začnime teda skontrolovať nekonečné možnosti štýlov make -upu rúk, ako aj tipy na make -up. Môže sa to bezpečne nazvať ako nový silný a dejový recept pre odvážne vás. Vezmi mi slovo!

[SC: Mediad]
Okamih
Doprajte svojim make -upu novú platformu využitím ruky ako palety.

Zlo oka
Teraz obrázok maľuje neuveriteľne vyzerajúce ručne make -up oko na zadnej strane ruky. Nie je tu žiadny diabol, ktorý hrá špinavé hry, iba obyčajný zlý tranz.

Ručný make -up
Šteniatko ako všetci vieme, aj keď ste niekedy počuli o mačkovej láske? Tento ručný make -up zobrazený nižšie s čiernou mačkou, ako aj biely mačkový pažby v náručí, je všetko zaujímavejšie.

Veverička
Pre všetkých milovníkov zvierat, najmä nezbednú veveričku, je tu niekoľko pekných tipov na make -up. Stačí načrtnúť malú veveričku na ruku pomocou tekutého očného linky a presne zistiť, ako by všetci boli na jeseň za vašu ruku.
Tento štýl make -upu ruky berie mačací štýl iným smerom. Niektorí ruční umelci teraz využívajú toto médium na prekrývanie veľkých tvárí nad vlastnými.

Telefonický hovor divočiny
Vidíte, ako sa v tomto dizajne ručného umenia objavuje voľne žijúce zvieratá? Alborghetti je majstrovstvom za týmto nádherným Chipmunkom, ktorý vyzerá takmer trojrozmerne.

Miniatúrna panda
Presne videl, ako táto miniatúrna panda vyzerá rovnako živý ako dizajn.

Zaujímalo by ste sa niekedy o funkcii umelcov, ktorí robia túto nádhernú úlohu zdokonaliť svoje techniky make -upu? Vzor sa rýchlo formoval do typu umenia, ktorý sa venuje výrobe živých, fotorealistických vykreslení očí, počínajúc od viečok až po mihalnice.
[Tiež si prečítajte: Objavte presne, ako robiť make -up ako Bollywood Celebrity]
Začervenanie, ako sa vám páči
Teraz tento konkrétny štýl ručných make -upu bude mať takmer každého, kto prosí o bozk. Zvonené šarlátové pery zobrazené na rukách by mohli mať, keď ich prechádzate tradičnou tradičnou stopou princa „Kiss“, ktorý preteká s mysľami ľudí.

Labky, ktoré purr
Pošlite svoje labky, ktoré sa pustia s týmto mystickým hypnotizujúcim štýlom, ktorý predefinuje make -up ruky.

Goth
Teraz choďte a uvoľnite skrútený štýl make -upu goth, ktorý je nielen úhľadný, ako aj štýlový, ale aj kreatívny aj zložitý.

Ako ste objavili tieto koncepty, ako aj tipy na make -up? Chcete sa o to pokúsiť? Znížte v riadku a tiež nám povedzte, ako ste nadšení, že sa cítite na ručných nápadoch na make -up.
Obrázky Zdroj: pinterest.com, Storiesofworld.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.