June 15, 2024

23 Výborný ricínový olej (vlasy, pokožka, oči a zdravie)

Ricínový olej sa extrahuje zo semien rastliny Ricinus communis, pestovaný komerčne na farmaceutické použitie. Jeho liečivé, ako aj priemyselné využívanie je dosť, ktoré získala po celej svetovej popularite za to, že bola všestranná. Zaoberá sa širokou škálou problémov, od zdravých vlasov po bruško. Mastná kyselina omega-9, ktorá je obsiahnutá v ricínovom oleji, sa považuje za dôvod, prečo sú jeho výhodami a faktami.
Fakty o ricínovom oleji:
Má antibakteriálne aj antivírusové vlastnosti, ktoré sú praktické v metódach oveľa viac ako jedna.

Zlepšuje prietok lymfatickej tekutiny znížením opuchnutých lymfatických uzlín.

Liečba zápchy. Tiež znižuje príznaky syndrómu dráždivého čreva.

Zaobchádza s vašimi vredmi a zvukovými červami zabitím húb prítomných na koži.

Má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú napraviť artritídu.

Semeno Ricinus v rastline, z ktorého je odvodený ricínový olej, je jedovatý.

Výživa prítomná v ricínovom oleji má prospech so zdravými kyselinami a kalóriami.

Výživová hodnota: Rovnako ako mnoho rastlinných olejov, aj ricínový olej obsahuje asi 120 kalórií na čajovú lyžičku, z ktorej oleje významne pozostávajú hlavne z tukov, ako aj z bielkovín, uhľohydrátov alebo vlákien. Vrátane kyseliny rosílonovej, ktorá nie je jedlá, nie je vhodné pridávať ju do jedlých potravín pri varení.

Porcie:
Kalórie120 sodík0 mg
Celkom fat14 g draslíka0 mg
Nasýtená 2 g celkovo sacharbs0 mg
Polynenasýtená9 g diétne vlákniny0 mg
Mononenasýtený 3 g Sugars0 mg
Trans0 g proteín0 mg
Cholesterol0 mg0 mg
Vitamín A0% vápnik0%
Vitamín C0% Iron0%
*Percento každodenných hodnôt vychádza z roku 2000 kalórií. Vaše každodenné hodnoty môžu byť vyššie alebo nižšie v závislosti od vašich kalórií.

Ricínový olej má množstvo obohacujúcich vlastností, ktoré pracujú na poskytovaní zdravých vlasov, pokožky a ponuky s očami atď.
Pozrime sa presne, ako nám tieto vlastnosti prospievajú vlasy.
Výnosy z ricínového oleja
Ricínový olej eliminuje všetky problémy, ktoré sa vyhýbajú zdravým vlasom. S pomocou potrebných živín, ktoré obsahuje, vyživuje pokožku hlavy a posilňuje korene rôznymi receptami podľa vášho pohodlia. Aj keď existuje mnoho ďalších metód, čo by vám mohlo byť prínosom.

1. Dodatočný rastový ricínový olej, pre vlasy dvojnásobok dĺžky toho, čo máte teraz. Jeho zložky pozostávajú z kyseliny ricinoleovej, ako aj z mastných kyselín omega-6, ktorá urýchľuje prietok krvi v pokožke hlavy, ktorá pomáha koreňom vlasov, aby skončila silnejšou. To zvyšuje rast vlasov, ako aj s výživnými látkami, ktoré ich zvyšujú.

2. Liečuje infekciu pokožky hlavy, ktorý má antivírusové aj antibakteriálne vlastnosti, ktoré bojujú proti mnohým infekciám pokožky hlavy. Zaoberá sa svrbivými skalpmi, plešatými záplatami, ako aj bojom proti luplám vo veľkej miere. Jeho vlastnosti sa snažia predovšetkým bojovať proti patogénom, ako aj na mikroorganizmoch, ktoré sú hlavnou príčinou infekcií pokožky hlavy.
3. Odstránenie koncových koncov koncov sú vyvolané drsnými kutikulami vlasov, ricínovým olejom, keď sa aplikuje, prenikne hlboko do pórov, ako aj pomáha, aby sa vyrovnali hrubé kutikuly. Tým sa zabráni rozdeleniu vlasov na dve.

4. Pôsobí ako prírodný olej s kondicionálnym olejom, ako je známy, preniká hlboko do pokožky hlavy a necháva vlasy znovu získať stratený lesk, ako aj lesk. Vyhladzuje vlasy z koreňov, a preto znižuje aj prvok kučeravého filmu. Jeho výnimočné kondicionovanie, ako aj zvlhčujúce vlastnosti slúžia ako vhodné ošetrenie na prácu na dosiahnutí žiarivých vlasov.

Stačí kupovať najlepší ricínový olej nie je v poriadku, pokiaľ sa nevyužíva v najlepších časoch, ako aj v najlepších dávkach.
Ako bežne využívať ricínový olej na vlasy: vždy pred prasknutím vlasov nezabudnite masírovať ricínový olej do pokožky hlavy. 3 -krát týždenne je minimálny a extrémne odporúčaný.
Najlepší ricíny olejový vlasový produkt: jamajský čierny ricínový olej. (JBCO)
Prečo navrhované: JBCO je mimoriadne navrhovaný, pretože sú ďalšie výhody oproti typickému ricínovému oleju. V JBCO sa pri výrobe, čo je výhodou, pražené ricínové bôby.
V prípade, že vlasový produkt Castor Oil nie je k dispozícii, vždy pre vás máme to najlepšie alternatíva.
Recept na kadernícke sérum ricínového oleja
Zložky: ricínový olej (3 polievkové lyžice), olej Jajoba/Argan (1 polievková lyžica)
Ako urobiť :
Vyberte si vlasy do sekcií a na sekcie držte olej. Zakaždým viac ako 1/2 palca.

Komponenty dobre premiešajte dostatočne otrasením fľaše.

Zmiešajte všetky komponenty do tmavej fľaše s kvapkadlom.

Pomocou kvapkadla znížte niekoľko kvapiek na rozdelenie vlasov.

Masírujte olej dobre do pokožky hlavy.

Teraz, keď ste pozitívni na zdravých vlasoch, poďme si zachovať starostlivosť o oči.
Výhody ricínového oleja – oči
Oči, najcitlivejšie, ako aj estetické časti tela, potrebujú na začiatok vysoký ricínový olej. Aj keď existujú rôzne výrobky atraktívne na nápravu problémov súvisiacich s očami, ktoré sa objavia z našich vreciek, s ďalšou výhodou, ktoránullnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.