February 26, 2024

Čas na to, aby ste rockovali veľkoobchodné sexy topy, ako sú celebrity

, čas na rock z veľkoobchodných topánok, ako sú celebrity, ako sú celebrity, ako sú celebrity
08/12/2016, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Vytváranie jemnej sexuálnej príťažlivosti niekedy vo vašom štýle kvocientov je ako urobiť veľmi potrebnú prestávku od každodenných módnych vyhlásení. Keď už hovoríme o tom, nemôžeme sa len vyhnúť skutočnosti, že vrcholy mimo ramena sa opäť dostávajú na módnu scénu, čím sa medzi ženami uvedomelami v štýle vytvárajú rozruch. Vedúce veľkoobchodné odevy Austrália výrobné náboje vytvárajú tieto elegantné a preppy oblečenie pre ženy, ktoré sa radi dopriali zábavnú kožnú show pre večierky a iné príležitostné príležitosti. Tento vzhľad je trendom vyskúšať a celebrity sú tiež úplne do činnosti a nosia siluety v horných ramenách pre rôzne vzhľady na obrazovke a mimo obrazovky.

Aj popredné maloobchodné reťazce online ukladali svoje zásoby s vrcholmi navrhnutými na ramene, či už sú vyryté čipkami nosenými, vyšívanými alebo nahými a pastelovými odtieňmi. Sú zároveň elegantné a funky a táto fúzia pomáha ženám usmerňovať množstvo kontrastných správaní.

Tu je niekoľko nápadov na štýl, ktoré sa zúčastnili celebrity v týchto ramenných vrcholoch.

Kendal Jenner
Na podujatí Victoria’s Secret Kendall Jenner otriasal jednoduchým farebným čiernym pevne pevne namontovaným plným rukávom, ktorý sa dostal do čiernej mini sukne s čiernou sukňou. Súbor držal v čiernej farbe a tiež pridal čiernu pumpu topánky, aby dokončil oblečenie s rafinovanou jemnosťou.

Lemka
Tento štýl bloggerov, ktorý bol odborníkom, otriasal módu mimo ramena s dokonalosťou a vtipom. Spojila bielu a námornícku modrú farbu s pruhovaným ramenom vo voľnom fit s Olive Green Loose Short a pridala tenisky, aby priniesli atletický vzhľad inšpirovaný. Distribútori renomovaných odevov predstavujú aj voľne namontované kvetinové vrcholy z ramien, aby chudé dievčatá vyzerali objemne.
Eva Chen
Táto novinárka cum editor v hlavnej publikácii sa tiež podarilo vyzerať veľmi rozkošný vo vzhľade ramena Dare. Jej námornícka modrá z vrcholu ramena bola spojená s kobaltovými farebnými klietkami, ktoré sa zvyšovali k jasnému a veľmi farebnému kontrastu.

Aimee pieseň
Tento štýl blogger tiež nosil biely inteligentný peplum mimo ramena a nosil to s zúfalou chudobou džínsovinou. Modrá a biela magická a klasická kombo odrážala leštený a preppy vzhľad akéhokoľvek príležitostného výletu.

Katy Perry
Kvetinová sukňa v čiernej a bielej farbe bola nosená s bielym plodinou s dizajnom ramena. Jej sandál a klobúk doplnil jej vzhľad s dokonalosťou a jej osobnosť pridala nový dotyk.

Tori Praver
Jej čierna korálková sukňa Maxi bola zakončená eleganciou, keď sa klubová s čipkou v štýle boho pracovala holé ramenné vrchol. Toto je veľmi pripravená kombinácia oblečenia a čiernobiele oddeľujú veľmi elegantnú a pôvabnú možnosť oblečenia.

Zoe Kravitz
Jej horná časť ramena s čiernymi a bielymi výtlačkami sa nosila s podobnými farebnými a vytlačenými šortkami, ktoré ustupovali veľmi zostavenému súboru a odrážali najskôr a najštýlovejšie správanie.

Lily Aldridge
Pri večernej príležitosti si môžete vziať narážku na túto krásu, ktorá mala na sebe bielu ženskú, a ultrasedbare ramenné blúzky s dlhou tečúcou sukňou v bielej farbe. Toto sa nosilo so zlatým golierovým náhrdelníkom, ktorý pridal triedu k jej vzhľadu.

Thu, s poprednými distribútormi odevov UK, ktorí prinášajú definíciu štýlu ramena, mali by ste ich vlastniť ako šéf a brať narážky z celebrít a modelov.

Značky:
distribútori odevov
Distribútori oblečenia UK
Veľkoobchodné oblečenie Austrália

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

{} [+]

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok
{} [+]

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published.