5 pakistanských etnických vzorov, ktoré musíme dnes vyskúšať, aby sme vyvolali našu etnickú hru!

Z celej hranice, ako aj s množstvom haute lásky, existuje veľa vzorov etnického módy, ktoré môžeme objaviť z eso maestros v Pakistane. Keď už hovoríme o tom, chceli by sme vám ukázať niekoľko súčasných pakistanských etnických vzorcov, ktoré robia kolá. telefonát to sága rozprávkových dotykov alebo čokoľvek, čo považujete za vhodné, naše súrodenecké módy za hranicami robia vlny s trendovými trendami. Niektoré z pakistanských etnických vzorov, ktoré sa chystáme vidieť, by boli na uliciach, vo formálnych udalostiach, EID, ako aj ďalšie, ako aj ďalšie, ako aj snáď musíme zaplatiť lepší pohľad na to, s čím prichádzajú Karigary.
[Prečítajte si tiež: Trendy pakistanské štýly nohavíc]

Pakistanská móda, ako aj najaktuálnejšie etnické trendy
Vzhľadom na to vyššie uvedené, práve tu je päť pakistanských etnických trendov, musíme napodobniť aj banku, aby sa naše osoby vyžarovali. Skontrolujte ich.
Zdroj: Stylesgap.com1. krátke kurty, ako aj zvončeky
Zázrak vo svojich vlastných právach, keď sa snaží vyzerať elegantne, ako aj štýlové naše PYT za hranicu, poskytuje mu sto percent. Dĺžka nohavíc v etnickom opotrebení sa tentokrát znížila a vidíme oveľa viac krátkych Kurtisov, ktoré sú naplnené spolu so spúšťaním vintage zvončeka. Skôr rez od štandardného typu, ktorý hovoríme, existuje zlúčenie kultúrneho uspokojovania súčasných škrtov. Farby, ktoré sú určite v sezóne, by boli ekologické, ako aj ružové, blues, ako aj oranžové, ako aj s množstvom zložitého remeselného spracovania, ako aj s výtlačkami.
Zdroj: Tenadurrani.com2. Pripravte sa na kolekciu Cambric
Dizajnéri v Pakistane pracovali na polnočnom oleji a stali sa slávnou kolekciou Cambric. Od Wardy po Khaadi, Sana Safinaz, po pôvody, ako aj veľa významnejších dizajnérov, špičkové kolekcie Cambric produkujú pakistanskú módnu scénu v roku 2016. Cambri je populárny ako etnický vzor, pretože pohodlie, ktoré dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The ComsetS spolu s spolu s siežkou spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s The Comfort, ktorý dodáva spolu s spolu mäkkosť. Najlepšie pre podnebie, ktoré máme v Indii, Cambric je ľahký, ako aj rovnako udržiava vás v teple, musí scéna dostať Nippy. Pripravte sa na komplexnú prácu Karigari na Cambri, výtlačky aj výšivky, vďaka čomu je očarujúcim etnickým vzorom chváliť.

Zdroj: FriendsMania.net3. Ciggy nohavice, ako aj stredne dĺžkové vrcholy
Ak je jedinou konštantou modifikácie alebo aktualizácie, spomenuli by sme príklad toho, ako presne ciggy nohavice so stredne dĺžkovými vrcholmi v súčasnosti vyrábajú vlny v pakistanskej módnej scéne. Palazzos so strednými vrcholmi je tak minulý storočie cez pakistanskú módnu scénu, a preto elegantné Pyts okolo sú vychvaľujúce ciggy nohavice so stredne dĺžkovými vrcholmi. Po extrémne dlhom čase sa vrátil. Veľa štýlov, ako aj závesy, z ktorých si môžete vybrať, najmä keď je leto vo svojej výške v pakistane, ako aj žiarivých farbách, ktoré sú normou s množstvom prepracovaných dnom alebo vrcholom!
Zdroj: GirlsMagpk.com [SC: Mediad]

4. Šifón, ako aj výšivka
Torročný materiál, ako je známe, môže byť šifón používaný vo všetkých ročných obdobiach, ako aj z dôvodov. To je presne dôvod, prečo v súvislosti s pakistanskými etnickými módnymi vzormi v roku 2016 vidíme veľa poloformálnych, ako aj formálneho opotrebenia haute, ktoré sa vyrábajú z šifónu, ako aj s výšivkou. Kamyu, značka propaguje oveľa viac, ako aj s množstvom zložitých štýlov, aby tiež chytila elegantné. Vyšívané kúsky krku k zodpovedajúcim dupatátom, nohavicami a salwarom v zložitých dotykoch dvoch, ako aj trojdielny šifón, tiež zapadá, máte veľa šifónov, ako aj výšivkových dotykov, ktoré sa dajú vyhrievať pre módu. Ak máte radi extravagantnú výšivku, nemôžete si vynechať túto.
[Tiež si prečítajte: Pakistanskí módni návrhári, ktorých chceme čoskoro v Indii!]

Zdroj: Sareeka.com5. Režim výtlačkov Khaddar
Aj keď môžeme očakávať, že monzúny na jeseň aj zimu uvedú, pakistanské etnické šaty sa v nadchádzajúcich mesiacoch vyrábajú z relaxačných materiálov, ako je Khaddar. Khaddar prináša sofistikovaný a extrémne pokročilý pocit pre Pyt, keď je na mieru dobre prispôsobený, a preto významní dizajnéri, ako sú Nishat, Khaadi, ako aj Warda, spolupracujú s výtlačkami khaddar, ktoré prinášajú motiváciu jednej aj všetkým. Od troch kusov sa hodí až po dva kusové línie dverí, musíte skontrolovať zložité krásy Khaddaru, ktorý spravuje módnu scénu Uppity v Pakistane.
Zdroj: Hyuila.blogspot.com Čo si myslíte o pakistanských etnických šatách, ako aj o etnickej módnej scéne v Pakistane?

Leave a Reply

Your email address will not be published.