June 16, 2024

7 vyzerá, že sa vyskúša, keď sa cvičíte v tejto zimnej sezóne

7, vyzerá to, že sa vyskúša, keď sa táto zima objaví
05/12/2016, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Zima je tu! A tiež vieme, že cvičenie je dôležité. Cvičenie denne udržiava rovnováhu medzi mysľou a telom udržiavanou. Možno nebudete konformistickou telocvičňou a máte radi vonku. Žiadny sneh a Frost by vám nemohli zabrániť v tom, aby ste boli zdraví, najmä s slávnostnou sezónou tu a nepretržitým gorgingovým festom, ktorý z nás stiahne to najlepšie. Takže ak sa cítite pomaly, potom je tu ideálna motivácia pre vás. Nasleduje zoznam kombinácií moderných odevov, ktorú môžete v tomto chladení úplne vyskúšať, pretože výrobcovia veľkoobchodných tréningov majú úžasnú líniu zostavenú iba pre vás.

1…. Prvý pohľad na vyskúšanie je niečo, čo je veľmi základné. Všetko, čo potrebujete, sú vaše pravidelné odevy v telocvični. Top topánky Ananimal spárované s pevnými legínami dresov, ktoré sa nosia pod puferou bunda, vám pomôže vyniknúť. Pár tenisiek s nízkym horným tielkom v neónových odtieňoch ponúkne najlepšiu výhodu pre tento ľahký, ale moderný súbor.
2…. Ak sa plánujete rozhodnúť pre beh skoro ráno, potom môže byť váš vzhľad. Správnu namontovanú športovú podprsenku v neóne sa dá nosiť s vysokou kompresnou leggingom v šedej farbe. Vzhľad je možné dokončiť párom bežeckých topánok v základných odtieňoch čiernej alebo šedej. Prešívaná bunda bez rukávov a pár rukavíc vás chránia pred ľadovým ranným vetrom. Tlačená čelenka bude nielen udržiavať vaše vlasy na svojom mieste, ale tiež vám poskytne roztomilý vzhľad.
3…. Tretí je pre všetkých tých, ktorí sa odvážia srdcia, ktorí chcú zostať v kontakte so svojou štýlovou stránkou so všetkými s ohľadom na počasie. Vrstvený vzhľad je to, za čo by ste sa mali rozhodnúť. Pevná športová podprsenka v kombinácii s farebnými blokovými legínkami bude pre vás zázraky, pretože vytvorí ilúziu vrstiev. Pár tenisiek a čiapky v jasnej a dynamickej farbe môžu byť pre doplnky úžasné.
4…. Štvrtý súbor vám, milý a očarujúci, vám pomôže získať komplimenty od všetkých divákov. Môžete si porovnať pevné tričko s dvojicou tlačených teplákov, ktoré majú manžetu lemu. Bieli tréneri, prešívaná bunda a pletená čiapka s pompoms môže byť veľmi roztomilá.
5…. Opäť pre ženy, ktoré to chcú vziať vonku! Spojte svoje vysoké kompresné legíny s Jersey Sports podprsenku, pričom obidva v kontrastných odtieňoch pevných látok. Ruka na motorky budú chrániť vaše ruky, zatiaľ čo tečúca bunda vás ochráni pred zimným hnevom. Pár bežeckých topánok v konvenčnej palete udrží vaše nohy chránené.
6…. Vyvinutá pre všetky dámy, ktoré chcú brať drsné, je ideálnou kombináciou pretekárska športová podprsenka s tlačenými legínami. Grafická mikina a pár príležitostných tenisiek vám požičia hranicu a pomôže vám urobiť zreteľné vyhlásenie.
7…. Ak hľadáte niečo nepredvídateľné a excentrické, potom je vaším najlepším priateľom kombináciou v žiarivom a dynamickom odtieni. Kombinujte ho s dobre pripevnenou bundou v niektorých základných tónoch vám pomôže vyhnúť sa príliš honosnému. Čiapka vám pomôže udržať vás chránená pred studeným vetrom. Dvojica bežeckých topánok v rovnakom nádychu len oomph oomph do vášho sexuálneho príťažlivosti, vďaka čomu sa hlavy otočia.

Výrobcovia veľkoobchodných fitness odevov dávajú všetkým predajcom úžasné príležitosti na zadávanie hromadných objednávok, ktoré im pomôžu aktualizovať ich kolekciu obchodov s najnovšími zimnými fitness odevmi.

Značky:
Výrobcovia veľkoobchodných fitness odevov
Veľkoobchodné výrobky na odevy cvičenia

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

{} [+]

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok
{} [+]

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published.