June 16, 2024

Prispôsobenie sublimačných mikín najmä na uspokojenie preferencií klienta

Prispôsobenie sublimačných mikín, najmä aby ste uspokojili preferencie svojich mužov
05/12/2018, publikované spoločnosťou Alanic Global
Bundy, ako aj mikiny sú jednou z najštýlovejších odevov; Čo ich však robí ešte štýlovejšími, je voľba personalizácie, ktorú ponúkajú výrobcovia sublimačných odevov Top a Trust Sublimation Garments. To znamená, že malé podniky majú slobodu prispôsobiť sa takmer bez ohľadu na to, čo ich sublimačné bundy veľkoobchodne v súlade s ich požiadavkami ich zákazníkov.

Prispôsobenie pomáha pri rýchlejšom a pohodlnejšom zacielení na konkrétnu klientsku základňu. To následne urýchľuje predaj značnou maržou.
Prevaha zákazníkov s chlapcami
Bez toho, aby bol sexistický, nie je trik, že chlap nosí kapucňu viac ako ženy. Takže malé podniky by mali prispôsobiť svoj objem, väčšinu času, pričom si zachovávajú potreby, požiadavky a záľuby mužov. Podobne ako napríklad mikiny alebo bundy svetla sa medzi mužskými zákazníkmi nedarí; Dávajú prednosť tmavším odtieňom. Rovnako ako svetlé farby, rôzne štýly alebo zbytočné vzory nie sú pre mužské mikiny významnou možnosťou.

Pre zákazníkov pre chlapcov sú v oddelení personalizácie tri rizikové zóny, ako aj veľkoobchod sublimačných bund, ktoré sú mimoriadne bezpečné
Šport;
Filmy;
Video hry;

Športový
Odtlačky alebo grafika týkajúce sa prominentných športov na bundách a mikinách sú mimoriadne rizikovým a výrazným výberom. Chlap rád ukazuje svoje zakorenenie akémukoľvek druhu športu alebo tímu; Rovnako ako športy, ako je basketbal, futbal a futbal, majú svoju prevalenciu aj trend okolo ročných období. Meno konkrétnych tímov alebo hráčov by sa darilo dobre; Aj grafika štátnych guličiek je ešte jednou z skvelých výberov.

Filmy
Filmy súvisiace výtlačky na bundách sú ešte jednou z vynikajúcich výberov. Superhrdinov a akčných filmov zbožňujú chlap na celom svete; Rovnako ako X-Men, ako aj rýchla aj zúrivá séria, Superman, Batman, Star Wars, ako aj Harry Potter, prešiel s sublimačnými tričkami vynikajúci. Neexistujú dôvody na to, aby sa domnievali, že na sublimačných mikinách, ako aj bundách, sa im nebude dobre dariť.
Hier
Videohry nabité v boji, ktoré sú vizuálne bohaté, sú obľúbené mužov. Séria telefonického hovoru Duty je taká zo všetkých, zatiaľ čo v súčasnosti je na mysli všetkých nová „rytierska stredoveková vojna“. Grafika prominentných videohier, uvádzanie jeho postáv alebo akéhokoľvek typu príslušenstva by teda úplne ponúkla na mikinách a veľkoobchode.

Počet imprintingových možností vo vyššie uvedených troch „bezpečných zónach“ je dosť nespočetné. Všetko, čo potrebujete urobiť, je iba spojenie so správnymi sublimovanými odevmi, ktoré v prvom rade ponúkajú podrobné možnosti personalizácie.

Značky:
sublimovaný veľkoobchodník
výrobca sublimovaných mikín
výrobcovia sublimačných odevov
sublimačné bundy veľkoobchodné

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published.