July 12, 2024

Jednoduché spôsoby, ako nosiť silový oblek tento rok na jeseň

V tejto jesennej sezóne, jedným z trendov, ktoré sa majú prijať, je Power Suit. Power Suits sú odvážne, klasické a elegantné. Je to absolútne jeden z mojich obľúbených trendov, pretože ho dá náhodne navrhnúť alebo opotrebovať formálne. Predstavte si mocenský oblek ako na vzhľad, ktorý vás zavedie z zasadnutí správnej rady do potešenej hodiny. Je to všetko o tom, ako ho upravujete a je veľmi ľahké upravovať. Základným spôsobom, ako upraviť silné obleky, je spárovanie základného odpaliska, čipky pre ženský dojem, tričko nadol.
Jednoduché spôsoby, ako nosiť sily obleky tento rok na jeseň
Spárujte so základným tričkom alebo grafickým tričkom: Som veľkým fanúšikom začlenenia grafických odpalísk do môjho denného štýlu. Nosenie základného odpaliska je rýchle a ľahké opotrebenie, aby ste vytvorili váš výkonový oblek. Vytvára to bez námahy bez toho, aby sa vytvoril vážny pocit „zasadacej miestnosti“. Power oblek s tričkom je jednoduchý spôsob, ako ísť príležitostne. Dokončenie vzhľadu teniskami môže dokončiť modernizovaný vzhľad.
Všetko o teniskách: Rovnako ako ja som dievča podpätkov, tenisky sa stali mojím go-to a ľahkým spôsobom štýlu oblekov. Pre tých, ktorí sa obávajú podpätkov alebo chcú inú príjmy na obleky, spárovanie silových oblekov s teniskami dodáva k vzhľadu zábavu a špeciálne zvraty.
Pridajte čipkovanú top: Ako vidíte v tomto príspevku, spároval som svoj červený sako s čipkou Cami. Čipka Cami dodáva odvážnemu vzhľadu ženský pocit.
Mix and Match: Nemusíte nosiť výtlačky zodpovedajúcich obleku. Môžete nosiť výrazný sako a spárovať ho s pevnými nohavicami. Pre tento príspevok som nosil svoj červený tučný sako spárovaný s pevnými čiernymi nohavicami.
Choďte tučným písmom: Nenechajte sa vystrašiť, aby ste vystúpili z čiernych a neutrálnych farebných oblekov. Choď odvážny! Vďaka výrazným farebným oblekom nepotrebujete veľa na to, aby ste ju upravili. Absolútne sa vydržíte v farebnom obleku. Ak nie ste spokojní s nosením zodpovedajúceho výrazného farebného obleku, spárujte ho osobitne, ako je vidieť v tomto príspevku. Farby na vyskúšanie tohto jesene zahŕňajú červenú, kráľovskú modrú, lososovú ružovú alebo fuchsiu, lesnú zelenú, fialovú a farebnú výtlačky.

Čo mám na sebe:
Blazer pomocou lorda a Taylora (c/o tu)
Nohavice pomocou lorda a Taylora (c/o tu) Cami: (Tu, skúste to tu) Rúž: „High Drama“ tu
Topánky (tu, tu priateľské k rozpočtu)
Taška (tu)
Nakupujte môj vzhľad

amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; zosil ; amp; amp; amp; amp; nbsp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt ;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p >& amp; amp; nbsp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt ;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p >& amp; amp; nbsp; frameborder = ”0 ″ & amp; amp; amp; amp; amp; amp; /p & amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; zosil ; amp; amp; amp; amp; nbsp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt;/p & amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt; amp; amp; amp; amp; amp; pp; ; amp; amp; gt;

Môžete sa tiež tešiť:

Najlepší zimný outfit, ktorý sa teraz nosí

Zábavné jarné šaty, aby ste sa dostali teraz

Jednoduchý, ale elegantný spôsob nosenia farby…

Ako osviežiť svoju prácu, vybaviť to …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

krstné meno

krstné meno

krstné meno

krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.