December 11, 2023

Základné funkcie, ktoré požadujete, aby ste hľadali v turistickom batohu

potrebné funkcie, ktoré požadujete v turistickom batohu
27/11/2020, publikované spoločnosťou Alanic Global
Je potrebné, aby ste vybrali také batohy na turistiku, ktoré majú vhodné praktické vlastnosti. Nakoniec vám to pomôže sústrediť sa na cestu namiesto toho, aby ste sa pravidelne pohladili s taškou. Musí to byť váš dôveryhodný cestovný kamarát.

Jeden z prominentných výrobcov batohu v USA prišiel so zbierkou takýchto cestovných a turistických batohov, na ktoré sa môžete pozrieť. Preto sa pozrite na nižšie uvedený blog, aby ste pochopili oveľa viac o zásadných funkciách, ktoré potrebujete hľadať.

Zadný systém
Zadná časť je rozhodujúcou súčasťou batohu. Vhodný dizajnérsky turistický batoh musí mať tieto feereas, ktorý zvyšuje výdrž batohu, avšak zvyšuje ventiláciu, aby sa zabezpečilo, že ste neskončili spotiť. Ak má batoh priamo chrbát, lepšie dodržiava vaše telo. Preto hľadajte také batohy s vypchávkou, pretože zvýšia cirkuláciu vzduchu.
Ramenné popruhy
Ramenné popruhy sú rozhodujúcou súčasťou akéhokoľvek typu batohu. Toto je však jeden z mnohých napätých prvkov batohu. Súčasné turistické batohy pozostávajú z anatomicky tvarovaných popruhov, ktoré kopírujú tvar vášho tela. Sú spojené s cieľom minimalizovať agonizujúce odreniny s vašimi ramenami.

Opasok
Batohy mesta nemajú funkciu Beck Belt, pretože neprináša žiadny typ značnej záťaže. Vhodný turistický batoh sa však bez neho nedokáže. Ak je váš batoh primerane upravený, pás môže podstatne odstrániť napätie z vašich ramien a priniesť veľkú časť všeobecnej hmotnosti.

Alanic na celom svete · Potrebné funkcie, ktoré vyžaduje, aby ste hľadali v turistickom batohu
Dážď
Keďže budete cestovať s drsným terénom, je potrebné premýšľať o takých batohoch, ktoré majú zabudovanú obálku odolných voči dažďom. Po dennej túre v daždi nie je nič horšie, ako zistenie, že ste odevy, sú mokré a nemáte nič, na čo by ste sa mali zmeniť. Batohy s integrovaným dažďovým krytom sú vhodným riešením. Dažďová obálka je vždy šikovne skrytá a tak svetla, že to ani necítite.

Kontaktujte jednu z tašiek, ako aj najlepších výrobcov odevov, ako aj vyhľadajte s obrovským zhromaždením prémiových tašiek, ako aj oblečením, ktoré majú predajcovia. Vyhľadajte MOQ produktov a znížte poštu špecifikujúcu hromadnú potrebu pre tím asistencie. Na výrobky môžete dokonca využiť skvelé diskontné sadzby.

Značky:
Dodávatelia veľkoobchodných odevov
výrobcovia batohu
Tvorcovia batohu USA
veľkoobchodný batoh
Tack Maker USA
Tareckí výrobcovia Austrália
Tackery v Severnej Karolíne
Najlepšie výrobcovia odevov
Dodávatelia kanadských odevov
Dodávatelia kanadských veľkoobchodných odevov
Lacné distribútori veľkoobchodných odevov
Duffel Bag Makers USA
Výrobcovia kože Austrália
Výrobcovia batohov na súkromné ​​štítky
americkí výrobcovia
Americké odevné výrobcovia
Americké veľkoobchodné odevy Výrobcovia
výrobca tašiek USA
USA odevné výrobcovia
Výrobcovia veľkoobchodných tašiek
Veľkoobchodné odevy podnikanie v USA
Výrobcovia veľkoobchodných odevov v USA
Veľkoobchodné odevy predajcov USA
Veľkoobchodné odevy USA
Veľkoobchodné odevy predajcov USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published.