June 15, 2024

Celebrity, ktoré kladú svoju najlepšiu nohu vpred

Naše hviezdy Nestrácajú jednu šancu vyzerať božsky a mať za nimi balenie stylistky, vždy na úteku, aby ste objavili niečo iné, niečo, čo by ich odložilo stranou Od zvyšku. Ale akonáhle niečo nové zasiahne červený koberec, stáva sa vzorom, ktorý sa všetci objímajú. Keď sa prsia, ako aj chrbty skončili ako bežné, Divas sa vrátil k základnému – základným ako v Uber Basic. Teraz to skončilo všetko o nohách. Vysoké štrbiny sú teraz čokoľvek. Na dráhach, v premiéroch, vo funkciách ocenení, je to všetko o štrbine, ktorá hučí oblohu.
Selena Gomez – všetci dospelí
Selena Gomez bola rozkošným bitou Wizzard z Waverly Place, až kým sa v náhodnom večera MTV VMA 2013 rozbehla. Ľudia, Sel Go nebola o nič viac roztomilý mladík, o ktorom sme jej pochopili, že bola diva zo všetkých uhlov. Nie? Stačí sa pozrieť na tie nohy, ktoré sa vykňali z tejto nekonečnej štrbiny.

Meme sviatok Angeliny Jolie
Web Trolls dostal novú úlohu, keď Angelina Jolie vstúpila na červený koberec 84. ceny Academy Awards, ktorá sa javí ako to, čo predtým žiadny človek pozeral – dobre, áno, trochu som preháňal, avšak presne čo tak zlion memy ovplyvnené slávnou Angelinou Noha rozostrená interprety odvtedy. Tento štrbinový šaty Versace klesá v histórii, v situácii, ktorú ste už nemohli povedať.
[Tiež si prečítajte: Indické hviezdy v jolie štrbine]

Doutzen Kroes nezostane pozadu
Vysoká štrbina nie je vzorom amerických hercov, ako aj popovými hviezdami. Je to však celosvetový jav. Holandský dizajn Doutzen Kroes, ako aj herečka poskytuje vysokú štrbinu svojej vlastnej verzie v tomto čísle krku broskyňového haleňa broskyne.

Jennifer Lopez nie z bloku
J.Lo nikdy nebola naivnou Jenny z bloku, bola v pravde blokovala pred ostatnými, keď sa týkala hry v štýle. Na Zlatých glóbusoch bola majestátna vo svojich šatách Barberella. Hľa, ako aj ľudia – nohy na dnissss

[SC: Mediad]
Bela Hadid je domáca škola
Keď ste Bela Hadid, nemusíte sa tak dobre pozerať na módnu inšpiráciu, máte Gigi Hadid ideálny pod presne rovnakou strechou. Vychádzajúc dizajn bol silný a pohodlný v jej šatách Alexandre Vauthier Couture. Táto skladba ukazuje inú úroveň vysokej štrbiny, mala to šťastie, že zmeškala veľmi zničujúcu poruchu šatníka, ktorá ma tiež presvedčila, že musí existovať dvojtiesková páska, ktorá udržuje hodvábny ideál, kam patrí.

Kylie bola „nohou“, či už legálne
Nie je to boj, aby ste držať krok so všetkým, čo je v prípade Kardashiana; Alebo, ako v tomto prípade, Jenner. Sotva bola legálna, keď vychvaľovala niektoré hlavné nohy so štrbinou jej Alexandre Vauthiera Couture z kolekcie jari 2014. Burgundsko bolo najlepšou možnosťou farby, ako aj nedokázal to viac odvážnej štrbiny viac.

Lady Gaga opäť fantasticky fantasticky fantasticky fantasticky
Spevák „potlesk“ bol ako v Spojených štátoch. Vo svojej vlasteneckej verzii hodila na mieru na mieru vyrobenú šaty Marc Jacobs v modrej farbe s bielym vyšívaním, ktoré sa celkom dobre hrali s karmíckymi zámkami, ktoré húpala so zodpovedajúcimi červenými podpätkami. Avšak všetky veci zrušené, všetci súhlasíme s tým, že z týchto nôh nemôžeme vziať oči.

Hail Queen Bey
Ešte jeden burgundský šaty, ktoré boli pripravené obsadiť mágiu. Kráľovná sa to nikdy nezmení, vždy to napraví. Spevák „limonáda“ odrážal svetlo, Shutterbugs potreboval mať ťažký čas. Bey bola najlepšou zmesou najnebezpečnejšej štiepenia, ako aj najsmrteľnejšej štrbiny v jej legendárnych šatách bola vybraná z kolekcie pred pádom 2015 nemeckým módnym návrhárom Philippom Pleinom.

Rihanna robí z práce práce v práci
Táto saténová šaty Alexandre Vauthier by mohla rýchlo prejsť na nočné rúcho, čo však môžete uviesť – Rihanna vyrobená je aj tak. Jasné citrónové šaty mali jednu sponu, aby ju držali pohromade. Napriek kričujúcemu štiepeniu to bola noha, ktorá sa vyliečila zo štrbiny, ktorá bola nakreslená do fotoaparátu.

Štiepenie, bočné prsia, pod prsia, späť, predpokladám, čo sa deje. Teraz, keď sa krútia späť na Basic, čo si myslíte, že bude ďalšou obrovskou šou pre celebrity na červenom koberci?
Obrázky Zdroj: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.