July 12, 2024

Letné šaty, ktoré sa majú nosiť pre prácu

Už ste niekedy boli v štýle koľaje pre prácu? Hľadáte letné šaty, ktoré môžete nosiť tento rok v lete? Na nosenie je toľko zábavných letných županov. Pracujem 9 až 5, ako aj v kancelárii väčšiny týždňa, niekedy sa objavujem v štýle koľaje, čo sa má nosiť najmä so súčasnými teplými vlnami. Potreboval som niečo jednoduché rovnako ako svieži; Stále však vhodné pre prácu, ako aj pre mňa sú šaty. Mám rád šaty. Vždy pridávam šaty do svojho obchodu na blogu.
Aj keď v posledných niekoľkých týždňoch používam veľké množstvo nohavíc s vysokým pásom, ktoré môžete objaviť môj každodenný pracovný štýl zdokumentovaný na mojom Instagrame, posunul som sa k používaniu županov, keď sa poveternostný stav zahreje. Pretože som sa vždy naklonil k nohavicám za prácu; V poslednej dobe som mal modifikáciu mysle. Pomaly sa tiahnem smerom k práži. Objavenie správneho letného šatu pre prácu môže byť hitom alebo zmeškaním. Medzi veci, o ktorých som musel premýšľať, zahŕňajú látku, dĺžku a štýl. Táto punka dot šaty to robí pre mňa! Nedávno som si kúpil šaty pred niekoľkými týždňami späť, keď bol v predaji, ako aj tkanina, dĺžka, ako aj štýl je ideálny na nosenie do práce tento rok v lete.
Outfit: šaty v predaji za 29 dolárov (tu, viac tu) // topánky: tu, rozpočtový plán priateľský tu // tu // taška (tu, podobne ako tu, tu, viac tu)
Nakupujte môj vzhľad

< >

Letné šaty na nosenie do práce

Môžete sa vám tiež páčiť:

Prechodné svorky, ktoré teraz požadujete

Základy šatníka, ktoré požadujete teraz

Ako pohodlne šaty túto dovolenku vďakyvzdania

Najvyhľadávanejšie letné šaty na nosenie…

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.